Ventiliuojamų fasadų montavimas yra spartus, nesudėtingas, negana to, nereikalauja didelių išlaidų. Dar geriau tai, kad nereikia tokių priemonių kaip tinkas, dažai ar kitų, kurios įprastai pasirenkamos tinkuojant, dažant fasadą. Ventiliuojamo fasado montavimui naudojamos plokštės, kurias prireikus galima pakeisti: po vieną, kelias, didesnę grupę ar visas. Tai labai patogu, jei kažkaip pažeidžiama nedidelis fasado plotas – nereikia daug investicijų, nes keičiama tik ta konkreti dalis.
Ventiliuojamo fasado montavimui įtakos neturi metų laikas, krituliai, drėgmė, minusinė temperatūra, o tai didelis privalumas, nes montavimo darbus galima atlikti bet kuriuo metų laiku. Pasirinkus šį fasadą statiniui Jums nereikės statybų eigos derinti prie orų.
Ventiliuojamam fasadui puikai tinka mūsų siūloma aliuminio falcinė fasado danga. Labai plati spalvų gama, aliuminio atsparumas korozijai, neigiamam atmosferos poveikiui, nešvarumams lemia šios dangos populiarumą ir vertinimą. Negana to, dvigubo falco technologija užtikrina patikimą sandarumą ir pašalina pratekėjimo riziką.
Galima kombinuoti tokias apdailos medžiagas kaip: akmuo, varis, titan-cinkas, aliuminis, klinkerinės plytelės, medis.
Mes jūsų fasadui pasiūlysim įdomių natūralių medžiagų derinį. Įtraukite į savo fasadą spalvotą metalą aliuminio, titan-cinko, žalvari arba vario skardą. Po metaliniu lakštu arba čerpių montavimą, ant fasado nesimato tvirtinimų jie įvyniojami į falcą arba paslėpti po užkabinimais. Angokraščiai, pastato kraštai, pastato cokolis, palangės taip pat tvirtinami nematomai.
Šio tipo fasadų privalumų spektras solidus. Bene labiausiai jie vertinami dėl puikios šilumos izoliacijos, kas suponuoja kur kas mažesnes išlaidas šildymui. Be to, kad šaltuoju metų laiku ventiliuojamas fasadas užtikrins šilumą namuose ir iki minimumo sumažins šilumos nuostolius, vasarą toks fasadas patalpoms suteiks jaukią vėsą, nes tarp išorinės plokštės ir izoliacinio sluoksnio esantis tarpas užtikrina puikią fasado ventiliaciją.
Taip pat ventiliuojamas fasadas garantuos patikimą garso izoliaciją ir priešgaisrinę apsaugą, kas labai svarbu dėl paties statinio ir gyventojų saugumo bei pastarųjų komforto, apsaugos nuo išorės triukšmo.
Ventiliacijai skirtas tarpas užtikrina, jog fasado plokštės nesiliečia prie šiltinimo medžiagos. Vadinasi, žiemą sušalusios išorinės fasado plokštes neturi kontakto su šiltinamąja medžiaga, dėl ko nesusidaro šalčio tiltai, šaltis neperduodamas į patalpas.
Ne paslaptis, kad temperatūrų svyravimai turi įtakos tokioms medžiagoms kaip medis, metalas ir kt. Jos, veikiamos karščio ar šalčio, traukiasi arba plečiasi. Montuojant ventiliuojamą fasadą apie tai pagalvota, nes toks fasadas yra „vaikštantis“. Montavimo proceso metu plokštėms paliekama galimybė judėti ir prisitaikyti prie esamų temperatūros pokyčių, todėl išvengiama deformacijų, skilimo, trūkių rizikos.
Sumontavus tokį fasadą nereikės sukti galvos ir dėl kondensato susidarymo tarp izoliacijos sluoksnio ir išorinės plokštės. Pastarosios, kaip minėjome, neturi kontakto su šiltinimo medžiaga, todėl statinys kvėpuoja, drėgmė nekaupiama, o efektyviai pašalinama.
Jei norite rekonstruoti seną statinį, kurio išorės sienos itin nereprezentatyvios: nelygios, sutrūkinėjusios, aptrupėjusios ir pan., tai ventiliuojamas fasadas bus vienas geriausių sprendimų, suteiksiantis progą vizualiai fasadą padaryti patrauklų, drauge suteikiant jam puikias technines charakteristikas.
Ventiliuojamas fasadas nereikalauja išorinės sienos paruošimo, todėl jei pastato siena turi didesnių ar mažesnių defektų, jų neigiamos savybės bus pašalintos sumontavus ventiliuojamą fasadą.